Ücretsiz Kargo
Hediye Gönder

Hediye

Hediye; sevginin en iyi ifade yoludur. Kimi zaman çiçek, kimi zaman söz; sevenin hatırlanmasını sağlayan olmuştur. Sevgilere değer katmıştır, anıları canlı tutmuştur. Hediye verilen kişi şüphesiz daima gülümsemiş ve mutlu olmuştur. Mutluluk iki kişi arasında paylaşılmıştır. Kısaca hediye, alanda veren de mutluluk yaşar. Özel günlerde yaşanan mutluluğun hatırlatıcı simgesi haline gelmiştir hediye. Hediyenin değerine bakılmaksızın yaşanan mutluluk kalıcıdır. Yıllar geçse de hediye o mutluluk anına götürür sizi.
Ürünler
Stokta OlanlarÜrün Gösterimi :Sıralama :

1484KOLYE

Kalpli Kristal Kolye
inciX
99,00 TL 69,00 TL

Taksit Listesi

%30

1432HEDİYE

4 Yapraklı Yonca
inciX
49,00 TL 29,00 TL

Taksit Listesi

%41

1406KOLYE

Siyah Damla
inciX
129,00 TL 87,00 TL

Taksit Listesi

%33

1483KOLYE

Kalp Kolye Ucu
inciX
99,00 TL 69,00 TL

Taksit Listesi

%30
Hediye - Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Sevgiliye Hediye

Sevgiliye hediye almak duyguların ifadesidir aslında. Verilen bir doğum günü, sevgililer günü veya özel günlerin hediyesi ona verilen değerin büyüklüğünü yansıtmalıdır. Kişinin hediyesi ne olursa olsun duygu yüklüdür. Her zaman kişinin hediyesi maddi değer yüklü olmayabilir. Ama ona verilen manevi değerin simgesi olmuştur. İnsana verilmiş olan en büyük mutluluktur. Kişiden kişiye mutluluğun tarifi değişse de özel bir günün hediyesi her o günü unutulmaz kılar. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, yeni yıl veya evlilik yıldönümü gibi özel günlerde hepimizin sorunudur aslında sevdiğimiz kişiye hediye almak. Bu iş ne kadar zor olsa da sonucunda hem karşımızdaki kişiye verdiğimiz kıymeti gösteren davranış, hem de bu özel günde onu unutmadığımızın da en önemli göstergesidir.

İlginç Hediyeler

Hepimiz alacağımız hediyenin anlamının ve değerinin yüksek olmasını istediğimiz gibi, diğer hediyelik ürünlere nazaran da olabildiğince sıra dışı, farklı, ilginç ve alışılmışın dışında olmasından yanayızdır. Belki haftalar öncesinden arayışımıza başlarız ne alabilirim diye. Gezmediğimiz alışveriş merkezi veya dükkan kalmaz. Etrafımızdakilerden fikir alırız. Ama nedense her girdiğimiz markette hep aynı ürünleri veya birbirine benzer modelleri bulur, her fikrini aldığımız kişi aynı şeyleri bize tavsiye eder. Hatta içimizden kim çıkarmış bu sevgililer gününü, anneler gününü, doğum gününü diye içimizden söylenir dururuz. Aslında tek taraflı düşünmemek gerekir bunu. Çünkü hiç aklımızda olmayan ve şaşırtıcı bir şey bize verildiği zaman da bu bizi çok mutlu eder ve şımartır. Doğum Günü Hediyeleri Evet biz erkekler olarak bu işi pek önemsemeyiz bayanlar kadar. Kadınlar da bunun farkındadır ama işin can alıcı bölümü de işte bu seviyede. Onun sizden beklemediği kadar etkileyici bir armağan alması... Sadece zorunluluk olduğu için böyle bir şey yaptığınızı düşündürmemeniz gerekir. Öncelikle hediyeyi şöyle düşünün. Kadınların vazgeçemediği şeyler nelerdir? Kozmetik, iç giyim ürünleri, sexi giyim, takı ve aksesuar çeşitleri. Çünkü her kadına güzellik katar bu ürünler ve çeşit çeşit seçenekleri vardır. Sizlerinde bu kategorilerde bir şeyler alması mantıklı olacaktır. Elbette ki hediyeler alırken karşımızdakinin ihtiyaç ve zevklerini göz önüne almamız uygun olacaktır. Unutulmamalıdır ki buna dikkat etmek, sevdiğimize hediye vermeyi düşünmek kadar önemli bir konudur.

Sevgililer Günü

İşte sizi hem hediye alma telaşından kurtaracak, hem de yıllar geçse bile aldığınız bu değerli takıları hiç unutamayacak modeller ve takımlar sunuyoruz size incix olarak. Sizler için hazırladığımız paketlerimizin her birinin kendine has özelliği ve anlamı vardır. Hepsi birbirinden romantik, marjinal ve özenle üzerinde düşünülüp emek harcanarak yapılmış tasarımlardır. Emin olun ürünlerimizden herhangi birisini sevdiğinize sunduğunuz zaman, sizi bu hediyeyi bulmak için çok uğraş verdiğinizi düşünecek ve ne kadar ince düşünceli olduğunuzu ona ispatlayacaksınız.
Nike Air Huarache Utilitynike air max 2016 printair jordan Superfly 4 BewertungMelo M12 Performance ReviewNew Balance 998 ClearanceMichael Jordan Retro 13 scarpe ITNike Zoom Kobe VIIIAir Jordan Super Fly 4